Dantų balinimas

Daugelis žmonių nori turėti gražius ir baltus dantis. Kai paprasto dantų valymo  nepakanka pasiekti norimą rezultatą, svarstoma galimybė dantis balinti specialiomis priemonėmis. Dantų balinimas, tai kosmetinė dantų priežiūros procedūra, atkurianti natūralią danties spalvą arba suteikianti keliais tonais šviesesnį atspalvį.

Dantų balinimo būdai

— Dantų balinimas kapomis (namuose). Atvykus į odontologijos kliniką, gydytojas odontologas arba burnos higienistas nuima Jūsų dantų antspaudus ir pagamina individualias balinimo kapas, į kurias dedama balinimo rūgštis. Pagaminus balinimo kapas, Jums bus paaiškinta, kaip naudotis balinimo sistema ir jau galėsite pradėti tai daryti namuose. Procedūros trukmė: 14 – 30 dienų, priklausomai nuo parinktos balinimo sistemos.

 

— Dantų balinimas lempa (kabinete). Norimas rezultatas pasiekiamas per vieną arba du kartus. Naudojamas didelės koncentracijos gelis, o lempa veikia kaip aktyvatorius sustiprindamas balinimo gelio poveikį.

— Negyvų dantų balinimas. Atliekamas endodontiškai gydytiems dantims, kurie yra papilkėję ir pakeitę savo natūralią spalvą. Tokie dantys balinami iš vidaus, įvedant balinimo medžiagą į tinkamai paruoštą ertmę dantyje. Balinimo medžiaga laikoma apie savaitę.


Susisiekite su mumis, dėl Jūsų vizito: +370 672 50 222

Kuo galime padėti?

Mes siūlome platų asortimentą paslaugų, padedančių Jums įgyti tobulą šypseną ir jaustis laimingiems