Apie kliniką

Apie kliniką

Odontologijos klinika „Dalecija“ įsikūrė 2006 metų birželio 1 dieną, Vilniaus senamiesčio širdyje.

Mes randamės šalia M. K. Čiurlionio namų ir pačios siauriausios Vilniaus gatvelės. Nors daugelis klinikos pacientų skundžiasi problematišku automobilių prisiparkavimu, tačiau mes manome, jog tai yra mažas nepatogumas. Spalvotos semiesčio langinės ir verdantis gyvenimas praskaidrins Jūsų nuotaiką pasivaikštant iki mūsų odontologijos klinikos kampo, esančio Savičiaus ir Bokšto gatvių sankryžoje.

Pagrindinis mūsų tikslas — patenkinti kiekvieno paciento poreikius ir lūkesčius, rasti bendrą kalbą tiek su vaikučiais, tiek su suaugusiais žmonėmis. Kruopščiai atlikti savo darbą, kad kiekvienas žmogus išėjęs iš mūsų klinikos liktų patenkintas, galėtų mus rekomenduoti savo draugams ir pats grįžtų profilaktiniam pasitikrinimui! Gerbdami kiekvieno paciento privatumą, nepublikuojame šypsenų galerijos internetinėje savo svetainėje.

Klinikos „Dalecija“ misija — teikti Lietuvos ir kitų šalių gyventojams aukštos kokybės odontologines paslaugas, ugdyti atsakingus ir sąžiningus darbuotojus, juos išlaikyti ir skatinti tobulėti. Didinti paslaugų asortimentą, stengtis įsigyti naujausią įrangą. Kokybiškų prekių ir paslaugų dėka suformuoti lojalių klientų ratą. Išlaikyti esamus ir ieškoti naujų klientų.

Klinikoje darbuojasi jaunas šaunus kolektyvas. Esant kompleksiniam burnos ertmės gydymui, pacientą globoja kelių gydytojų komanda.

Lankstus darbo grafikas

Dirbame klientams palankiu grafiku. Nepaisant klinikos darbo laiko, esame pasiruošę priimti klientus esant neatidėliotinai būtinybei.

Patirtis

Su dideliu entuziazmu ir daugiamete patirtimi taikydami savo praktikoje odontologijos naujoves, esame pasiruošę dirbti Jūsų tobulos šypsenos ir puikios savijautos labui!

Darbo laikas

I — 9:00 – 19:00 val.
II, III, IV — 9:00 – 18:00 val.
V — 9:00 – 15:00 val.
VI, VII — Nedirbame

Mūsų komanda
Dalia Burokaitė

Dalia Burokaitė

Gydytoja odontologė

Odontologijos klinikos vadovė — gyd. odontologė Dalia Burokaitė. 2001 m. baigusi VU MF odontologijos studijas. Internatūros praktiką ir pirmuosius darbo metus iki savo klinikos „Dalecija“ įkūrimo dirbusi pas Gerb. Doc. Dr. A. Pūrienę — vieną didžiausių ir gerbiamiausių odontologių Lietuvoje. Specializacija - estetinis plombavimas.
Laura Andreiko

Laura Andreiko

Burnos higienistė

Laura Andreiko - dešinioji gydytojos odontologės Dalios Burokaitės ranka, burnos higienos specialistė, atlieka profesionalią burnos higieną ir konsultuoja suaugusius ir vaikus higienos klausimais.