Paslaugos

Daugelis žmonių nori turėti gražius ir baltus dantis. Kai paprasto dantų valymo nepakanka pasiekti norimą rezultatą, svarstoma galimybė dantis balinti specialiomis priemonėmis. Dantų balinimas, tai kosmetinė dantų priežiūros procedūra, atkurianti natūralią danties spalvą arba suteikianti keliais tonais šviesesnį atspalvį.
Read more
Mūsų odontologijos klinikoje dirbanti gydytoja odontologė Dalia stengiasi, kad kiekvienam vaikui pirmas vizitas būtų įdomus ir kupinas įspūdžių. Gera nuotaika ir teigiami prisiminimai apie pirmąjį vizitą pas odontologą, lemia likusių vizitų sėkmę.
Read more
Danties anatominės formos atstatymas ar danties spalvos pakeitimas plombine medžiaga. Tai labai kruopštus ir daug dėmesio reikalaujantis darbas, kurio pasekoje pacientas turi atkurtus danties audinius, patinkančia spalva, panaikintus danties pasisukimus ar tarpus.
Read more
Profesionali burnos higiena – tai procedūra, kurios metu šalinamos mineralizuotos ir nemineralizuotos dantų apnašos, poliruojami dantų ir plombų paviršiai, nustatomas asmens dantų valymo efektyvumas, pacientai mokomi asmens burnos higienos.
Read more